Najděte svůj styl

Máte už dost nefunkčního šatníku? Chcete být sami sebou, ale stále jste nenašli svůj styl?

 
Mně samotné trvalo roky, než jsem našla svůj a prošla jsem si mnoha různými články, zkouškami a hledáním. V některých věcech jsem totiž strašná perfekcionistka. Chci aby můj vnější styl oblékání perfektně odrážel, jaká jsem uvnitř. Nespokojím se s ničím polovičním. Ani u sebe – ani u vás. Možná pro vás oblékání doteď nebylo až tak důležité, možná jste naopak zkusili služby jiného stylisty a skončili jste zklamaní. Buď vám nabízel něco dokonale módního, pro vás však nevhodného, nebo se vás snažil vecpat do některé ze svých několika stylových kolonek. Každopádně se necítíte o nic více sami sebou, než předtím. To také znám. Přecejen, zkusila jsem kde co. Nakonec jsem však přišla na to, že kolonky nefungují. A že různé styly mě mohou inspirovat, ale nesmí mě omezovat.
 
Protože žádní dva lidé nejsou stejní a tak ani žádní dva lidé nebudou mít úplně stejný styl oblékání.
 
Žádný stylista nebyl takový, jakého jsem potřebovala, tak jsem se nakonec stala sama odbornicí na téma autentického oblékání – aneb oblékání dle toho, jaký je člověk povahově, uvnitř. A teď pomáhám ostatním najít to pravé pro sebe.
 *

Proč by měl každý najít svůj styl?

Protože oblečení je jednou z prvních věcí, kterých si na nás ostatní všimnou. Správné oblečení pomáhá ke správnému prvnímu dojmu a nesprávné z vás navenek udělá jinou osobnost, než kým ve skutečnosti jste. A díky tomu můžete zmeškat příležitost zaujmout budoucí přátele, partnera nebo třeba zaměstnavatele. Budou si myslet, že byste si nerozuměli a přitom by to bylo naopak. A vše jen kvůli špatnému prvnímu dojmu.
*
Možná vlastně nechcete, aby vás ostatní „prokoukli“. Pak mít vlastní styl nepotřebujete a můžete se dál věnovat věcem a lidem, kteří se k vám nehodí. Můžete se dívat do skříně a říkat si, že nemáte nic na sebe, chodit po nákupech a odcházet zklamaní a být vždy součástí šedého davu. To je na vás. Já to takto nechtěla a proto jsem svůj styl našla a teď s tím pomáhám ostatním.
*
Jak vám tedy pomůže, když najdete svůj styl?
 • budete nakupovat šaty méně než dřív a budete přesně vědět, co si koupit
 • navenek budete působit tím správným dojmem – budete to zkrátka vy
 • budete lépe zapamatovatelní, odlišíte se od šedivého davu
 • budete se cítit ve svém oblečení lépe, více sami sebou
 • naučíte se přijmout se takoví, jací jste – oblečením to jen začíná
*
*

V čem jsem jiná než ostatní stylové poradkyně?

Můžu Vám říct, kam zapadáte podle barevné typologie a co nosit, aby se zakrylo větší bříško, ale o to mi nejde. Baví mě lidská jedinečnost, baví mě spojovat oblečení a povahu, hledat, jaké kousky a kombinace oděvů člověka nejlépe vystihnou.
*
Stručně řečeno, jsem jiná, protože:
 • oblékám dle povahy, ne pouze tělesných proporcí a módy
 • nemám vlastní typologii a neomezuji se ani na žádnou jinou
 • dodám Vám k Vašemu stylu množství materiálů, obrázků a inspirace
  nebo dokonce celý návrh šatníku a nákupní seznam, pokud chcete
 • vždy hledám jedinečné řešení pro konkrétního člověka
 • čím složitější hledání bude, tím je to pro mě zábavnější
  (takže se nebojte, ani pokud v sobě máte totální chaos)
 • a mám i určitý šestý smysl a empatii, což mi také pomáhá

Ráda bych však upozornila na to, že stylové konzultace se mnou nejsou pro každého. Vyžaduje to určitou otevřenost, odvahu, opravdu chtít zjistit, jací doopravdy jste (resp. jací jste přirozeně, bez těch naučených masek a nánosů z výchovy) a které oblečení se k vám skutečně hodí. Pokud máte problém přijmout změnu, podívat se na sebe jinak, než jste to dělali doteď a zapracovat na tom, co ve vás ještě není autentické – konzultace nejspíš nenaplní vaše očekávání.

 

Jak taková konzultace probíhá?

Pro urychlení celého procesu po Vás budu chtít předem přes mail vyplnit tři krátké dotazníky, ze kterých budu poté vycházet a také poslat fotografii na barevnou typologii, příp. pokud možno i fotografii postavy, abych si udělala trochu obrázek ještě než se uvidíme. Celkově si pak budeme hodně povídat – o Vás, jak se oblékáte v současnosti, co teď rád/a a nerad/a nosíte… Pak přijde praktičtější část, podíváme se na různé inspirativní obrázky (pokud chcete, zřídíme Vám Pinterest nástěnku nebo složku v pc s inspirací), najdeme, co Vás oslovuje, případně se podíváme do skříně a zhodnotíme, jak velké změny budou potřeba. V průběhu si budu dělat poznámky a pak dle všeho, co probereme a zapíšu si na konzultaci, vytvořím doma přehled Vašeho stylu a ten Vám poté pošlu. Takže nebojte, vše budete mít hezky při sobě už napořád.
Mé klientky mi říkaly, že obsáhlost přehledu  jejich stylu je opravdu překvapila.
*
Zatímco jiné stylové poradkyně vás třeba zařadí do některého ze svých několika stylů nebo ukáží pár střihů, barev a zbytek nechají na vás, ode mě dostanete v textu i obrázcích přesný popis toho, co je vhodné přímo pro vás, na základě stylů, prvků a vůbec všeho, z čeho se skládá váš osobní styl. Dostanete originální, jedinečný přehled vhodného oblečení čistě na míru pro vás. Na vás je jen svůj styl přijmout a sžít se s ním.
  *
 Ukázka materiálů, které klientky dostávají po konzultaci:
 *
 

Takto například vypadají obrázkové přehledy – ukázky z tří různých stylů.

 Kolik času mi konzultace zabere?

Přibližně 2-3 hodinky. Vaše spolupráce je klíčová. Jen Vy se znáte nejlépe. Předpokládá se, že opravdu svůj styl chcete najít, ne se jen někam zařadit a to vyžaduje trochu času a úsilí, jinak výsledky nebudou tak dobré a přesné – a to bychom jistě nechtěli.

*

Kde se sejdeme?

Aktuálně poskytuji konzultace především v Brně, po předchozí domluvě s dostatečným předstihem i v Ostravě (bývám tam jeden víkend v měsíci).
Mimochodem, pokud jste z blízkého okolí Brna (do 1 hod cesty), nemusíte dojíždět do města, pouze uhradíte navíc cestovní výdaje a já přijedu k Vám. Konzultace většinou probíhají u klientky doma, jelikož tak máme dostatek klidu a můžu také třeba nahlédnout do šatníku, ale je možné i setkání mimo domov, třeba v kavárně.
Pozor změna – nyní už nejezdím do Prahy. Pokud máte zájem o konzultaci a nejste z Brna ani Ostravy, možnosti jsou v podstatě dvě – buď přijedete vy do Brna a popovídáme si třeba někde v kavárně; anebo jsem ochotná zkusit i konzultaci přes Skype, je-li vaše bydliště příliš vzdáleno nebo z jiných důvodů nemůžete přijet.

*

A kolik mě to bude stát?

Platba je jednorázová, předem na účet a u klasické konzultace se neodvíjí od počtu společně strávených hodin. Pohovor s klientkou slouží k určení stylu, ale pro mě je největší a nejvíce časově náročnou prací vyhotovení kompletních přehledů, které následně zašlu. Bez nich by konzultace nestačila, protože by nebyl čas probrat všechny detaily stylu. Materiály jsou obsáhlé, někdy mi jejich tvorba (pro jednu klientku!) trvá i týden. Proto si za určení stylu a materiály účtuji 3000 Kč. Za méně peněz bych nemohla odvádět tak kvalitní práci a s polovičatou bych se nespokojila ani já a věřím, že ani mé klientky. Tedy jsou to 3000,- za to, že přestanete vyhazovat peníze za oblečení, které k vám nesedí. Přičemž už si ode mě nemusíte kupovat vůbec nic dalšího, žádné e-booky, knihy nebo další služby, v přehledu stylu dostanete vše, do budete potřebovat, abyste svůj styl skvěle znaly a mohly jej nosit už napořád.

Pro muže navíc nově nabízím možnost konzultace bez textových a obrazových materiálů, platit budou pouze 500 Kč/hod. Proč? Protože narozdíl od žen v oblékání mužů není až tolik možností a specifik, takže za ty dvě hodinky klidně stihneme i probrat barvy, jestli máte nosit spíše trička nebo košile, jaký typ kalhot a bot, zkrátka – není toho tolik, pro ženu by takový krátký seznam nestačil. Muži stačit může. Ale s tím, že dostane jen ten seznam a ne všechny obsáhlé materiály jako žena s kompletní konzultací za 3000,- Samozřejmě ale, pokud chtějí, mohou muži přijít i na tu kompletní. Např. pokud mají dojem, že jejich styl bude o něco složitější a vše si na konzultaci nezapamatují – dovedu si to představit třeba u přírodně-historických stylů.

ANO, chci si objednat stylovou konzultaci

a konečně zjistit, jaký je můj jedinečný osobní styl.

*
Výborně. Napište mi na e-mail nerisazurkova@seznam.cz nebo na Facebook a domluvíme si termín.
*
A pokud stále ještě váháte, přečtete si, co o mně říkají předchozí klientky.
*

Objednávkou stvrzujete, že jste se seznámil/a s obchodními podmínkami.