Šití na zakázku

Nedaří se Vám sehnat oblečení ve Vašem stylu? Máte specifické požadavky?

Napište!

Jsem ochotná šít především sukně, šaty, topy a halenky, larp a fantasy kostýmy.

Můj čas je omezený, takže neberu každou zakázku, dávám přednost časově nenáročným (sukně, …) nebo pro mě zajímavým (netradičním) šicím projektům.

Vše je o domluvě, takže pokud něco opravdu potřebujete ve svém stylu a nedaří se Vám to sehnat, ozvěte se a uvidím, co se dá dělat.

Můžu šít podle předlohy (pošlete fotku, kterou jste nalezli např. na Pinterestu) nebo vypracovat vlastní návrh dle Vašich požadavků.

Střihy si upravuji či tvořím vlastní dle zadaných rozměrů — ovšem pozor, pokud nepřijdete na osobní zkoušení (Brno), přesnost měření je na Vaši zodpovědnost. Dle zákona jsou věci vyrobené na míru nevratné, pakliže nedodržím Vámi zadané míry, můžete zboží reklamovat, ale pokud zadáte míry špatně, je to na Vás.

Nabídku materiálů neovlivním, nicméně se pokusím nalézt látku dle Vašich představ, vhodnou pro ušití konkrétní věci.

Cena výrobku se odvíjí od ceny materiálu a časové náročnosti šití a bude sdělena při objednávce. Orientačně: topy kolem 1000 Kč, sukně a šaty 1500 – 2500, kabáty, kostýmy a složitější věci zhruba 3 až 5 tisíc.

Platí se předem na účet. Doba dodání záleží na složitosti výrobku a mém časovém vytížení. Můžete mít štěstí a bude to týden, spíše však 2 – 4 týdny. Taktéž sdělím při objednávce.

 

Objednávejte na e-mailu: nerisazurkova@seznam.cz

 

Obchodní podmínky pro výrobu a prodej oděvů

Ukázky mé práce