Poskytované služby

Co vlastně dělám? Především lidem pomáhám najít jejich vlastní, osobitý styl, bez ohledu na jakékoli typologie. Řídím se při tom povahou člověka, nikoli tělem, jak je často u stylistů běžné. Mým „oborem“ je autentické oblékání.

Být autentický v oblékání = nosit oblečení, které vystihuje povahu, zájmy, nitro, „duši“ jedince

Chcete-li se cítit sami sebou, musíte sami sebou i vypadat. Oblečení je sice na povrchu, ale není povrchní. Někdy dokáže i jen pouhá změna oblečení nakopnout člověka k tomu, aby začal měnit vše ostatní. Ke své spokojenosti.

Proto chci pomoci lidem v tom, aby našli své autentické oblečení, svůj styl. Chci, aby se cítili dobře, sami sebou, aby navenek vyzařovali, kým jsou a snadněji tak zaujali potenciální zaměstnavatele (v oboru, který vážně milují), přátele, partnery, zákazníky. Všichni podvědomě soudíme člověka podle prvního dojmu. Snažte se o to, aby byl ten správný.

Já k tomu přispívám jak psaním článků, tak formou konzultací, kdy zjišťuji, jaký je právě ten váš přirozený, pravdivý styl oblékání. U toho ale nekončím, protože jakmile si člověk svůj styl najde, potřebuje jej také aplikovat do svého života. S tím také pomáhám. Navrhuji vhodné složení šatníku, tak, aby tam bylo co nejvíce kombinovatelných kousků a pokud se někdo s oblečením a jeho sháněním nechce otravovat nebo chce pohled zvenčí, mohu doprovázet na nákupy, dát dohromady seznam míst, kde lze zakoupit konkrétní věci… a také provětrat šatník a bez milosti vyřadit, co již novému stylu neslouží.